0532 625 87 71

SAYIN MÜŞTERİMİZ;

Avl Tıbbi Cihaz Sistemleri ve Teknik Servis Hizmetleri  2005 yılında Antalya'da faaliyetlerine başlamıştır.

Avl Tıbbi Cihazlar, laboratuvar cihazları ve sarf malzemeleri konusunda üretici konumda ve bölge temsilcilikleri olan her alanda kendini gösteren ve hızlı değişimin yeniden şekillendiği dünya pazarında var olmayı hedefleyen artan ve gelişen müşteri beklentileri ile değişen ve gelişen teknolojiyle uzman ve profesyonel kadrosuyla nitelikli insan gücüyle sektöründe devamlı ihtiyaçlara cevap verme azmindedir.

Faaliyet Alanlarımız:

İşletme Kimyasalları· 

Analitik Kimyasallar· 

Laboratuvar Cam Malzemeleri

Doku Kültür Sarf, Cihaz ve Kurulumları· 

Laboratuvar Sarf Malzemeleri ve Teçhizatları· 

Kalite Kontrol ve Laboratuvar Cihazları· 

İş Güvenliği Malzemeleri

Misyonumuz:

Müşterilerimiz, ortaklarımız, çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz ile dürüst ve güvenilir ilişkilerin kurulduğu, müşteri talep ve beklentilerini ön planda tutan, kalite bilincine ve önemine inanan sektöründe hızla büyüyen ve ilerleyen çağdaş bir tedarik zinciri yönetimini kendine hedef edinmiş bir kuruluştur.

Vizyonumuz:

Laboratuar sektöründe ilk sıralarda seçkin ve tercih edilen lider bi kuruluş olmak. Dünyanın önde gelen firmaları ile faaliyet alanlarımızı birleştirerek yeni bir marka oluşturabilmek adımızı laboratuvar sektöründe bütün dünyaya duyurabilmek.

Müşteri Memnuniyeti:

Siz değerli müşterilerimizin görüşlerine her zaman açık ve sizlerden gelen önerileri değerlendiren bir yapıya sahip olan firmamız, önerilerinizi en iyi şekilde değerlendirip sizlere en iyi hizmet sunmak, kaliteden hiçbir şekilde taviz vermeden müşteri memnuniyetine büyük bir özen göstermek, firmamızın başta gelen kurallarından bazılarıdır. Sattığımız ürünleri kusursuz servis ve müşteri odaklı çalışma prensibi ile birleştiren ve bu özelliklerini bilinçli kadrosuyla zenginleştiren Avl Tıbbi Cihazlar, Türkiye'de lider kuruluş olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Kalite Politikamız:

Avl Tıbbi Cihazların ana politikası kalite, fiyat ve zaman yönünden müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerinin karşılanmasıdır. Bilgi, deneyim ve teknolojiyi birleştirerek sektöründe kalite yarışında ön sırada yer almak amacımızdır.

Hızlı ve istikrarlı büyümemizin ardında koşulsuz müşteri memnuiyeti anlayışı, insan kaynakları yatırımları ve toplam kalite anlayışına dayanan kurumsal politikalar yatmaktadır.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.